BUNDESLIGA: Niko Kovač s Eintrachtom poražen kod Bayer Leverkusena

Bayern je tek u sudačkoj nadoknadi došao do pobjede protiv Ingolstadta, a HSV pobijedio u gostima RB Leipzig

Eintracht Frankfurt našeg Nike Kovača nije izdržao na gostovanju kod Bvayera iz Leverkusena. Glatko je poražen, bilo je 3-0 za Bayer! Tin Jedvaj je igrao cijeli susret za ‘apotekare’, dok je Ante Rebić kod gostiju ušao u igru u 52. minuti.
Istim rezultatom, iznenađujuće, poražen je na svom terenu RB Leipzig protiv davitelja iz zone za ostanak, Hamburg Sport Vereina.
Bayern se dugo mučio protiv jednog od najvećih kandidata za ispadanje u Drugu ligu, Ingolstadta. Bavarci su tek u završnim minutama slomili obranu domaćina, a golove su zabili Vidal (90) i Robben (90+1).
Borussia Dortmund je neočekivano izgubila na gostovanju kod Darmstadta koji usprkos pobjedi 2-1 i dalje drži začelje ljestvice. Domaćin je poveo u 21. golom Boyda, izjednačio je Guerreiro u 44. minuti, a tek treću pobjedu Darmstadtu ove sezone donio je Antonio Čolak u 67. minuti. Mladi hrvatski reprezentativac je stigao u Darmstadt na posudbu iz Hoffenheima.

Poredak: Bayern 49, RB Laipzig 42, Eintracht 35 bodova…