Dinamovi juniori pobjedili veliki Real Madrid

Finalni je okršaj na rasporedu je danas u 11:30 sati, a Dinamov će suparnik biti korejski Ulsan Hyundai

U subotnjem nogometnom spektaklu na travnjaku Hitrec-Kaciana mladi dinamovci su nogometaši rezultatskim preokretom protiv velikoga Reala slavili 2:1 i osigurali plasman u finale 15. izdanja Memorijalnoga međunarodnoga juniorskog turnira Mladen Ramljak.

Mrežu su prvo zatresli – gosti. Zekri je u 16. minuti iskoristio nepažnju Dinamove obrane pa je, nakon slobodnoga udarca, odnosno „skraćenoga kornera“, posve sam dočekao loptu na drugoj stativi i glavom ju proslijedio u gol.

Ubrzo je uslijedilo izjednačenje. Marin je u 37. minuti utrčao u kazneni prostor, a onda ga je s leđa srušio upravo – Zekir. Mladi se Realov branič tako od junaka odjednom pretvorio u – antijunaka utakmice. Špikić je s bijele točke svladao Luisa popularnom „panenkom“, potkopavši loptu koja je po sredini vrata uletjela u mrežu.

Konačnih 2:1 postavio Marin preciznim udarcem s 18 metara u 44. minuti.

Finalni je okršaj na rasporedu je danas u 11:30 sati, a Dinamov će suparnik biti korejski Ulsan Hyundai.