(FOTO) ‘JA I BRAT U POLUFINALU. HRVOJE ZAUVIK’: Subašić emotivno proslavio plasman Monaca u završnicu Lige prvaka

Facebook: AS Monaco

Monaco zasigurno piše još jednu lijepu nogometnu priču, možda i najljepšu ove sezone i polako osvaja srca navijača cijele Europe.

Monaco je slomio Borussiju Dortmund u uzvratnoj utakmici Lige prvaka rezultatom 3:1. Utakmicu je prvenstveno obilježio mladi Kylian Mbappe koji je probio mrežu njemačke momčadi već u trećoj minuti, a kasnije su Falcao i Germain potvrdili prolaz u polufinale. Nakon utakmice uslijedilo je veliko slavlje, a jedan od najsretnijih bio je hrvatski vratar Danijel Subašić.

Suba je pobjedu proslavio, kao i uvijek, u majici s likom nesretno stradalog nogometaša Hrvoja Ćustića. Pozirao je Subašić s princom Albertom, s Mbappeom i Germainom.

Radamel Falcao zahvalio je Bogu. “Zahvalni Bogu. Evo nas u polufinalu”, napisao je Falcao.

Monaco zasigurno piše još jednu lijepu nogometnu priču, možda i najljepšu ove sezone i polako osvaja srca navijača cijele Europe. Predstoji nam vidjeti hoće li nastaviti sa sjajnim igrama i u nastavku natjecanja, a tko zna možda prirede senzaciju i podignu pehar na kraju.