Hajdukov golman krenuo u napad i u zadnjim sekundama donio pobjedu

Prava jurnjava za pobjedonosnim pogotkom urodila je plodom u petoj minuti nadoknade

U dramatičnoj utakmici Hajduk je u utakmici 25. kola Prve hrvatske nogometne lige pobijedio Istru s 3-2 (1-1). Pobjedonosni pogodak Hajduk je zabio u petoj mi uti sudačke nadoknade, a strijelac je bio vratar Letica koji je u zadnjim trenucima utakmice krenuo u napad.
Hajduk je pobeo u16. minuti, strijelac je bio Gyurcso. Istra je ubrzo izjednačila pogotkom Vojnovića. A pravi šok je uslijedio u 53. minuti kada su gosti poveli golom Mateia. Hajduk je potom jurnuo iz sve snage i izjednačuo je u 71. minuti, gol glavom dao je Said.
Prava jurnjava za pobjedonosnim pogotkom urodila je plodom u petoj minuti nadoknade, u jednoj gužvi Letica je reagirao poput najjačeg centarfora, glavom dao gol za pobjedu.