KRVAV SUKOB U PARIZU: Delije napravile kaos pred Parkom prinčeva, jedan Srbin teško ozlijeđen

twitter

Ponovo su podivljali

PSG je u drugome kolu Lige prvaka uništio Crvenu zvezdu rezultatom 6:1 i nanio joj najteži europski poraz u povijesti. Zvezda je dobro krenula i odolievali su napadima prvih 20 minuta, ali onda je krenu raspad. Do kraja prvog poluvremena PSG je zabio već četiri komada, a u drugom poluvremenu još dva. Pobjeda Francuza mogla je biti još impresivnija, ali Zvezdin vrata upisao je nekoliko sjajnih obrana.

Nažalost, borba Srba i Francuza nije se zadržala samo na travnjaku. Naime, Delije su, u vlastitom aranžmanu stigle u Pariz iako im je ulazak na stadion zabranjen. Smrdilo je to na skubom čim su stigli u Pariz, a u jednom trenutku sukobili su se s francuskim navijačima.

VIdeo sukoba procurio je u javnost i na njemu se vidi kako bijesna skupina cipelari jednog navijača.

Francuski mediji pišu kako je makljaža trajala oko pola sata, sve dok nije stigla policija te ih rastjerala suzavcem i pendrecima. Jedan srpski navijač pretrpio je teške ozljede, dok ih je nekolicina lakše ili teže ozlijeđena.

Procjenjuje se da se ispred Parka prinčeva obračunalo 300 do 400 navijača.