Kvržić petnaestak minuta prije kraja spasio blamažu Rijeke u Puli

Nema tu iznenađenja. U susretu 30. kola Prve HNL u Puli su nogometaši Rijeke slavili protiv Istre 1961 s 1-0 (0-0).

Rijeka je u vrlo slaboj utakmicu u Puli slavila protiv Istre 1961 s 1-0 i Puljane ostavili u grčevitoj borbi za ostanak.

Već u 1. minuti napadač Rijeke Acosty je pogodio vratnicu, a potom su i Puljani propustili nekoliko prilika. Tek u 76. minuti Riječani su stigli do pogotka kada je nakon odbijenog udarca Zoran Kvržić iz gužve pogodio praznu mrežu.

Riječani su ostali treći s 57 bodova, bod manje od Hajduka, dok je Istra predzadnja s 24 boda, koliko ima i posljednja Cibalia.

Pred 1500 gledatelja na stadionu Aldo Drosina sudio je Marić iz Daruvara.

Strijelci: 0-1 Kvržić (76)