Nezaustavljivi Rudeš: U Kranjčevićevoj ‘potopili’ i Slaven Belupo

U posljednjoj utakmici 34. kola Prve HNL nogometaši Rudeša su na stadionu u Kranjčevićevoj protiv Slaven Belupa slavili sa 2-0

Rudeš je upisao još jednu pobjedu u Kranjčevićevoj, ovog puta 2:0 nad Slaven Belupom. Utakmicu je pratilo oko 300 gldatelja, a strijelci su bili, Karlo Kamenar u 57. minuti i Arturo Segadou 78. minuti.

Susret nije bio od velikog rezultatskog značaja, ali oba kluba željela su pobjedu, Rudeš kako bi nastavili pobjedonosni niz, a Belupo kako bi prekinuo niz poraza.

Prvo poluvijreme bilo je siromašno golovima, a onda je Rudeš strpao oba u drugu polovicu. Kamenaru je ovo bio šesti gol sezone, a njegov klub ovom se pobjedom “prikrao” Belupu na samo jedan bod zaostatka s još dvije utakmice do kraja prvenstva.

Dinamo čeka Rudeš u sljedećem kolu, a u posljednjem u Kranjčevićevu dolazi Istra, koja mora izboriti bodove za ostanak u ligi.