Pred malo gledatelja na Maksimiru Dinamo slavio protiv Slaven Belupa

Pogodak odluke Dinamo je polučio u 50. minuti kada je Mario Gavranović glavom proslijedio u mrežu ubačaj Sose s lijeve strane

U utakmici 24. kola Prve HNL u Zagrebu je Dinamo slavio protiv Slaven Belupa s 1-0 (0-0) i povećao prednost pred pratiteljima.

Susret je doigran po vrlo hladnom vremenu i pred malim brojem gledatelja, a Dinamo je uspio doći do rutinske i minimalne pobjede.

Pogodak odluke Dinamo je polučio u 50. minuti kada je Mario Gavranović glavom proslijedio u mrežu ubačaj Sose s lijeve strane. Gosti iz Koprivnice su nakon primljenoga gola zaigrali hrabro, ali unatoč boljoj igri i nekoliko prilika nisu uspjeli doći do izjednačenja.

Dinamo vodi s 56 bodova i utakmicom manje u odnosu na Hajduk (47), dok je Slaven ostao peti s 28 bodova.