RENESANSA: Igor Tudor s Karabuksporom lomi velikane

U dvoboju 20. kola turskog prvenstva Karabukspor je na stadionu Necmettin Seyhoglu pobijedio Bešiktaš 2-1, identičnim rezultatom s kojim je prije dva kola srušio i Galatasaray

Hrvatski nogometni stručnjak Igor Tudor proživljava sjajne dane vodeći turski klub Karabukspor, nakon što je srušio Galatasaray, sada je pobijedio i lidera prvenstva Bešiktaš. U dvoboju 20. kola turskog prvenstva Karabukspor je na stadionu Necmettin Seyhoglu pobijedio Bešiktaš 2-1, identičnim rezultatom s kojim je prije dva kola srušio i Galatasaray.

Tudorova momčad je povela golom bivšeg napadača Rijeke i Šibenika Ermina Zeca u 50. minuti, na 2-0 je povisio Ukrajinac Evhan Seleznjov u 73. minuti, a tri minute prije kraja poraz Bešiktaša je ublažio kamerunski napadač Vincent Aboubakar. Za goste je cijeli susret igrao bivši branič Rijeke Matej Mitrović, a bio je to njegov prvi nastup za Bešiktaš u koji je stigao tijekom siječnja iz Rijeke. Karabukspor je na 10 mjestu ljestvice sa 27 bodova, dok je Bešiktaš u vodstvu