Rijeka preokrenula i potopila Dinamo! Pavičić i Heber oduševili navijače, a što se događa s Livakovićem?

U odgođenom susretu 23. kola Prve HNL Rijeka je na Rujevici pobijedila Dinamo 4-1 (1-1)

Debakl Dinama na Rujevici. U odgođenom susretu 23. kola Prve HNL Rijeka je na Rujevici deklasirala Dinamo 4-1 (1-1).

Dinamo je u derbi ušao s devet bodova više od prvog pratitelja Hajduka i utakmicom manje, te sa čak 15 bodova više od branitelja naslova Rijeke. Usprkos porazu ‘modri’ su i dalje uvjerljivo vodeći, no u zadnja tri kola izgubili su dva velika derbija. Prvo od Hajduka na stadionu Maksimir (0-1), a sada i od Rijeke na Rujevici.

Dinamo u ovoj utakmici zaista nije bio konkurentan, iako je prvi poveo. U 16. minuti zabio je baš bivši igrač Rijeke Gavranović. No, veselja gostiju potrajalo je jedva tri minute veliku grešku napravio je vratar Livaković krivo ispucavši loptu što je iskoristio Heber za izjednačenje. Potom je zbog drugog žutog kartona isključen Lešković…
Odmah na početku nastavka juriši Rijeke urodili su plodom, za 2-1 zabio je Pavičić. Rijek je ztim krenula još agresivnije i u 60. minuti Heber je zbio još jedan gol. Dinamo je bio baš razbije, Naposljetku, loš dan vratara Livakovića iskoristio je iz slobodnog udarca Puljić za uvjerljivu 4-1 pobjedu Rijeke.