SERIA A: Milan nadvisio Genou, Torino i Inter remizirali 2-2

Facebook: AC MILAN (OFFICIAL)

Igrali su i to ne loše i naši Pašalić, Perišić i Brozović...

U sastavu s našim Marijom Pašalićem Milan je na svom terenu, u utakmicu 29. kola talijanske Prve lige, pobijedio Genou s 1-0 (1-0). Strijelac jedinog gola bio je Matias Fernandez u 33. minuti. Milan je sada šesti sa 53 boda, jednim više od sedme Atalante koja će u nedjelju dočekati Pescaru, dok je Genoa 16. sa 29 bodova. Na vrhu je Juventus sa 70 bodova, druga Roma ima 62, a treći Napoli 60.

U prvoj utakmici igranoj u subotu Torino i Inter su igrali 2-2 (1-1). Goste je u vodstvo doveo Kondogbia (27), domaći su uspjeli preokrenuti preko Basellija (33) i Acquaha (59) da bi konačni rezultat postavio Candreva (62). Ivan Perišić igrao je svih 90 minuta, dok je Marcelo Brozović ušao u igru u 75. minuti za Inter.