SRAMOTNO, ALI URNEBESNO! Pogledajte za što je Boysima poslužio snijeg

Nije im na ponos, ali barem nisu napravili nikakvu štetu

U Zagrebu je odigrana utakmica 19. kola, Prve lige Hrvatskog Telekoma. U njoj su se sureli GNK Dinamo i Istra 1962, a Modri su uvjerljivo pobijedili rezultatom 5:1. Prvi gol zabio je Nikola Moro u 19. minuti, nakon njega Hilal Soudani u 38., Ante Ćorić u 78. i Armin Hodžić u 83. minuti, ali i u drugoj minuti sudačke nadoknade. Jedini Istrin pogodak zabio je Dejan Maksimović u 49. minuti.

Ipak, golijada je ostala u sjeni urnebesnog poteza Bad Blue Boysa. Navijači su naime krenuli raditi grude od snijega, a vrlo brzo su počeli gađati igrače. Njihova primarna meta bio je golman Istre, a iako ni u kojem slučaju ovaj potez ne treba odobravati, barem su letjele grude, a ne nešto puno opasnije, poput baklji.

Nije ovo baš potez kojim bi se trebali ponositi, niti je primjer sportskog duha, ali moglo bi se reći da je ovo BBB-ova verzija zimskih radosti.