STRAŠNE SCENE U KUSTOŠIJI: Trener doživio moždani udar na terenu?

nk kustošija

Kustošija je u utakmici 5. kola 2. HNL pobijedila prvoplasirani Varaždin s 2:1, ali susret je obilježio nemili događaj neposredno nakon sučevog zvižduka.

Naime, treneru Kustošije, Denisu Bezeru, pozlilo je i kolima hitne pomoći prebačen je u bolnicu. Trenutno se nalazi na odjelu intenzivne njege, a stanje mu je stabilno.

Sumnja se da je Bezer doživio moždani udar, a Vladimir Babić, predsjednik kluba, progovorio je o strašnom događaju:

Svima nam je jako teško palo ovo što se dogodilo s našim dragim trenerom Denisom Bezerom, koji je briljantno vodio našu momčad u velikoj pobjedi nad favoriziranim Varaždinom. Unatoč izgubljenom poluvremenu, u kojem smo potpuno nadigrali naše goste iz Varaždina, momčad je pokazala karakter, pa smo na kraju došli do velike pobjede i to ponajviše zahvaljujući treneru Bezeru, koji je vukao najbolje moguće poteze tijekom utakmice, a slobodno mogu reći da je to bilo njegovih najboljih 90 minuta od kada sjedi na klupi Kustošije. Svi smo u klubu jako zabrinuti za njegovo zdravlje i svi smo u ovim teškim trenucima uz njega i njegovu obitelj i svi mu želimo brzi oporavak”.