(VIDEO) Barcelona šokirana kod Deportiva: Pogledajte kako su Rakitić i društvo izgubili bodove od autsajdera

Barcelona i dalje ima bod prednosti pred Realom, ali to bi se moglo promijeniti već u ovome kolu.

U 27. kolu španjolske Primere, Barcelona je poražena kod Deportiva u La Coruni s 2:1 i time je napravila ogroman korak u nazad u borbi za naslov prvaka. Katalonci su se očito i fizički i emocijski istrošili protiv PSG-a u Ligi prvaka ranije u tjednu, a to je lukavo iskoristio Deportivo.

Gol za vodstvo Deportiva pao je u 40. minuti kada je zabio Joselu. Ipak Suarez je izjednačio već u 46. minuti, ali domaćin se uspio uzdići i postići pobjedonosni gol u 74. minuti preko Bergantinosa. Rakitić je igrao od 58. minute kada je zamijenio Gomesa.

Barcelona i dalje ima bod prednosti pred Realom, ali to bi se moglo promijeniti već u ovome kolu. Real ima dvije utakmice manje, a prvu igra u ovome kolu, to jest danas, protiv Betisa.