(VIDEO) BOMBA BREKALA ZA SPAS WOLFSBURGA! Hoće mi u ova velemajstorija donijeti poziv na Svjetsko?

screenshot

Nekadašnji krilni igrač Dinama i mladi reprezentativac Hrvatske, Josip Brekalo, postigao je novi sjajan pogodak za Wolfsburg i to u najvažnijoj utakmici ove sezone. ‘Vukovi’ su završili na 18 mjestu i bore se za opstanak u Bundesligi te igraju playoff, a Brekalo je zabio možda i krucijalni pogodak za spas.

Wolfsburg je svladao dosadašnjeg drugoligaša Kiel s 3:1. Nakon 13. minuta igre Origi je zabio prvijenac, ali u 34. minuti Schindler je poravnao.

Tu se ukazao Brekalo. Hrvat je dočekao jedan odbijanac na kojih 18 metara i opalio je oreko noge protivničkog braniča kroz ruke vratar za vodstvo 2:1.

Brekalo je ove sezone upisao šest golova i dvije asistencije, a posljednji gol i asistencija prije ovoga bili su također važni jer su osigurali dogiravanje.

U 56. minuti domaća momčad je mogla odahnuti jer je Malli zabio za 3:1 na asistenciju Origija.

Tko zna, možda Brekalu ove majstorije i neupitna dobra forma osiguraju poziv na Svjetsko?