(VIDEO) KRAMARIĆ JE NEZAUSTAVLJIV! Pogledajte novu genijalnu asistenciju i fantastičan pogodak Vatrenog

Nogometaši Borussije Dortmund i Bayerna ubilježili su pobjede u 14. kolu Bundeslige, a ponovno je strijelac i asistent za Hoffenheim bio Andrej Kramarić.

Hoffenheim je odigrao 2-2 kod Wolfsburga, a Kramarić je prvo asistirao Belfodilu, a potom u 72. minuti postigao izjednačujući gol za goste. Kramarić je tako zabio i u osmoj uzastopnoj utakmici, odigrao je cijelu utakmicu za Hoffenheim, dok je u 66. minuti kod Wolfsburga u igru ušao Josip Brekalo.

Borussia Dortmund je slavljem u “Ruhrskom” deboju kod Schalkea (1-2) zadržala vrh ljestvice. Delaney je u 7. minuti doveo goste u vodstvo, u 62. minuti Caligiuri je iz penala izjednačio, a u 75. minuti Englez Sancho donosi pobjedu Borussiji i utišava čak 80 tisuća navijača u Gelsenkirchenu.

Bayern izlazi iz krize, bez problema su s 3-o u Muenchenu slavili protiv Nuernberga te trener Niko Kovač može malo odahnuti. Dvaput je strijelac bio Lewandowski, a jednom se u strijelce upisao Ribery. Unatoč pobjedi, Bavarci i dalje zaostaju velikih devet bodova za Dortmundom.

Bayer je u Leverkusenu jedva s 1-0 i golom Alarija u 75. minuti slavio protiv Augsburga, a Tin Jedvaj je odigrao cijelu utakmicu za “farmaceute”. Iznenađenje je napravio Freiburg koji je s glatkih 3-0 slavio protiv četvrtoplasiranog Leipziga.

Borussia (D) vodi s 36 bodova, a Bayern je drugi s 27 bodova.

Bayern – Nuernberg 3 – 0 (Lewandowski 9, 27, Ribery 57)

Schalke 04 – Dortmund 1 – 2 (Caligiuri 62pen//Delaney 7, Sancho 75)

Bayer Leverkusen – Augsburg 1 – 0 (Alario 72)

Freiburg – RB Leipzig 3 – 0 (Peterssen 37, Waldschmidt 45+1pen, Frentz 52)

Wolfsburg – Hoffenheim 2 – 2 (Bičakčić 28ag, Ginzscek 35//Belfodil 7, KRAMARIĆ 72)