(VIDEO) PREMIER LIGA: Slaven Bilić u gostima kod Bournemoutha pao u zadnjim sekundama

Facebook: West Ham United (Official)/Photo: Arfa Griffiths

Hrvatski trener Slaven Bilić doživio je sa svojim West Hamom porazom u gostima protiv Bournemoutha 2-3 u dvoboju 28. kola engleske Premier lige. Bila je to baš uzbudljiva utakmica u kojoj je domaća momčad promašila dvaput s bijele točke, no ipak je pobijedila obilato koristeći slabu obranu Bilićeve momčadi.
Sedam minuta prije kraja bilo je 2-2, Ayew je poravnao. No, u 90. minuti je napadač Bournemoutha King, trostruki strijelac na utakmici uz promašen jedanaesterac, pogodio za pobjedu. Inače, West Ham je poveo s 1-0 pogotkom Antonia.
Everton je s lakih 3-0 slavio kod kuće protiv WBA, dok je u derbiju začelja Hully City pobijedio Swansea s 2-1. Hull City je još uvijek u zoni ispadanja, 18. s 24 boda, ali sada mu Swansea bježi dva, a Crystal Palace samo jedan bod.