(VIDEO) SOUDANI JE SPECIJALIST ZA PREKRASNE GOLOVE: Pogledajte spektakularan gol kojim je doveo Alžir do pobjede

Alžir je u prijateljskoj utakmici u Blidi svladao Gvineju s 2:1, a odlučujući pogodak postigao je Soudani u 80. minuti.

El Arbi Soudani ove je sezone bio jedina svijetla točka Dinama, uz Benkovića u prvom dijelu sezone i možda Livakovića. Alžirac je u svakoj utakmici pokušao izvući maksimum, specijalizirao se za rješavanje derbija, a ono po čemu ga se ove sezone pamti su zaista spektakularni golovi. Ovoga puta nije zabio za Dinamo, ali doveo je svoju reprezentaciju do pobjede u prijateljskoj utakmici s Gvinejom i to opet očaravajućim pogotkom.

Alžir je u prijateljskoj utakmici u Blidi svladao Gvineju s 2:1, a odlučujući pogodak postigao je Soudani u 80. minuti. Dinamov napadač pogodio je iz voleja nakon ubačaja s lijeve strane. Uputio je precizan i neobranjiv udarac gostujućem vrataru Camaru.

Alžir je poveo preko Sofianea Hannija u 38. minuti, a poravnao je Demba Camara u 58. minuti. No, onda je u igru ušao Soudani i svojim 22. golom za reprezentaciju riješio pitanje pobjednika.

Alžir u petak 9. lipnja igra u kvalifikacijama za Afrički Kup nacija, a ugostit će Togo.