REAL OPET TEŠKO KIKSAO I KOMPROMITIRAO ŠANSE: Naslov prvaka sve je dalje, Atletico opet u dobitnoj poziciji!

Wikimedia Commons

U 33. kolu španjolske La Lige zanimljiv susret odigrali su Real Madrid i Betis. Završilo je bez golova 0:0 što je veliki kiks momčadi iz Madrida u borbi za naslov prvaka odnosno obranu istog. Drugi je to uzastopni remi Reala nakon što su u prošli vikend također remizirali kod Getafea.

Dominaciju nisu uspjeli okruniti

Real je bio poprilično dominantan, imao je čak 16 udarca na gol, no sjajan je na golu gostiju iz Seville bio njihov vratar Claudio Bravo s nekoliko vrhunskih intervencija. A jednu od tih prilika Reala imao je naš Luka Modrić koji je u 66.minuti sjajno opalio na gol gostiju no Bravo mu je taj udarac obranio.  Modrić je igrao do 77. minute kad ga je zamjenio Antonio Blanco.

Atletico ima priliku pobjeći na vrhu

Nakon drugog uzastopnog remija Kraljevskog kluba sad zaostaju dva boda za vodećim Atleticom koji ima dva boda više i utakmicu manje koju igra protiv Atletic Bilbaoa. Tu je i Barcelona koja je tri boda iza Reala i ima dvije utakmice manje. Do kraja je ostalo još šest kola.