ARGENTINA RAZBILA MEKSIKO: Brazil pao nakon 17 utakmica bez poraza

Soccer Laduma

Dok se u Europi igraju kvalifikacija za EURO 2020. godine, nogometaši Cope također ne miruju. Iako nemaju službenih utakmica, mnoge reprezentacije iskoristile su reprezentativnu pauzu za prijateljske utakmice.

Nogometaši Argentine s lakočom su svladali Meksiko sa 4:0. Veliki junak utakmice je igrač Inter Milana Lautaro Martinez koji je zabio hat trick. Četvrti gol za Argentinu postigao je Paredes iz penala.

Peru je u Los Angelesu golom Abrama u 85. minuti srušio Brazil i tako prekinuo niz Selecaa od 17 utakmica bez poraza. Jedini gol djelo je braniča Luisa Abrama. On je sjajno u 85. minuti pratio ubačaj Yoshimara Yotuna iz slobodnog udarca s desne strane i bez problema je pogodio glavom za pobjedu svoje reprezentacije. Peru je tako prekinuo niz Brazila od 17 utakmica bez poraza. Posljednji put su izgubili od Belgije u četvrtfinalu prošlogodišnjeg Svjetskog prvenstva u Rusiji.

SAD i Urugvaj su u St. Louisu odigrali 1:1. Rodriguez je zabio za goste u 50., Morris postavio konačan rezultat u 79.

Honduras je s 2:1 bio bolji od Čilea, a Kolumbija i Venezuela su odigrali utakmicu bez golova.