BARCELONA U VELIKIM PROBLEMIMA: Ovo joj se još nije dogodilo! Treći uzastopni domaći poraz, visi joj plasman u LP

Facebook: FC Barcelona (Official)/Photo: VICTOR SALGADO

Nogometaši Rayo Vallecana senzacionalno su pobijedili na Nou Campu Barcelonu s 1:0 u zaostaloj utakmici Primere.

Katalonci su primili gol već u 7. minuti, preko Alvara Garcije, koji je s desne strane prevario Marc-Andréa Ter Stegena. Barca duboko u sudačkoj nadoknadi umalo nije primila i drugi gol.

Barceloni je to čak treći poraz kod kuće u samo deset dana, nakon eliminacije u Europskoj ligi od Eintrachta (3-2) i 1-0 poraz od Cadiza u La Ligi. Raritet je također i da je glavni  sudac Diaz de Mera utakmicu produžio čak 14 minuta.

Rayo Vallecano je tako praktički osigurao naslov Real Madridu, kojemu nedostaje samo jedan bod u zadnjih pet kola za titulu prvaka Španjolske.