BAYERN NAKON VELIKE DRAME PREDAO NASLOV: Neymar i društvo slave slatku osvetu za lanjsko finale!

PSG je došao do velike pobjede poslije dvije utakmice protiv Bayerna u četvrtfinalu Lige prvaka. Nakon slavlja s 3:2 prošlog tjedna u gostima, Parižani su u uzvratu s 1:0 izgubili kod kuće, ali taj poraz donio im je slavlje zbog više gostujućih golova u ovom velikom okršaju. Time su se revanširali Bayernu za lanjski poraz u finalu ali i što je još važnije plasirao se u polufinale i izbacio branitelja naslova.

Odmah na startu je bilo uzbudljivo

U prvih 25 mintua domaćin je bio opasniji iako je Bayern imao više loptu u posjedu. Prva velika prilika viđena je u 27. minuti. Nakon kontre Mbappe s lijeve strane ubacuje za Neymara, koji je izašao sam pred Neuerom, no njemački golman sjajno brani.

U 36. minuti Neymar majstorski gađa, ali greda spašava Bayern, da bi u 39. minuti Neymar opet dobro gađao, ali – ovaj put trese se stativa. Kad već domaćin nije iskoristio  svoje šanse, uslijedila je kazna i Bayern je poveo.

Tačno pet minuta prije pauze Choupo-Moting je uspio da zatrese mrežu Keylora Navasa.

I nastavak donosi uzbuđenja. PSG je u 53. minuti imao veliku šansu, no Neymar nakon dobre lopte Di Marije malo kasni, pa se Bayern spasio još jednog opasnog napada domaćeg tima.

Bayern ipak nije stigao do još gola

Igralo se u visokom ritmu do kraja, Bayern je na sve načine pokušavao doći do još jednog gola, no jednako je morao da misliti kako sačuvati svoj gol  svjestan da bi jedan gol u mreži Neuera bio dovoljan Parižanima za potpuno slavlje. Unatoč tome što su dali sve od sebe, igrači Bayerna nisu uspjeli proći dalje.

Čekaju boljega iz dvoboja Man.City- Borussia Dortmund

Lanjski finalist u polufinalu čeka boljeg iz susreta Man. City- Borussia Dortmund.

City ima 2:1 prednost iz prve utakmice, a revanš se igra sutra navečer u Dortmundu.