DINAMO NIJE USPIO NAPRAVITI JOŠ JEDNU SENZACIJU! Na San Siru izgubio od Milana 3:1

Nogometaši zagrebačkog Dinama poraženi su s 3:1 od Milana na San Siru. Tako Dinamo nije uspio prirediti novu senzaciju u skupini ovosezonske Lige prvaka.

Svi su očekivali da će zagrebački Plavi napraviti još jedno iznenađenje nakon prošlotjedne pobjede nad Chelseajem na Maksimiru, ali to se ipak nije dogodilo.

Milan je poveo golom Oliviera Girouda iz penala u 45. minuti, na 2:0 je u 47. povisio Alexis Saelemaekers, a završni rezultat postavio je Tommaso Pobega, koji je svoj gol zabio u 77. minuti. Jedini Dinamov gol je nakon odlične asistencije Brune Petkovića zabio Mislav Oršić, za privremeno smanjenje na 2:1 u 56. minuti.

Momčad Ante Čačića čeka još utakmica. U sljedeća dva kola pred sobom imaju dvije utakmice protiv Red Bull Salzburga, 5. listopada u Austriji i šest dana kasnije na Maksimiru.