DINAMO POKAZAO TKO JE ‘GAZDA’ HNL-A! Jedna je stvar bila presudna svi su ostali potpuno iznenađeni kad je to napravio

Veliki derbi u Osijeku odlučen je pobjedom – gostiju. Dinamo je pokazao tko je “gazda” i čini se da su Modri ipak stepenicu iznad svih ostalih, iako moglo je možda biti i drugačije da je iskorišten udarac s bijele točke za 1:1 u 58. minuti.

Prvo ozbiljnije uzbuđenje dogodilo se u 18. minuti kad je Jakić pogodio vratnicu. Nakon toga Modri preuzimaju inicijativu, a u 33. minuti gosti i vode. Bila je to sjajna i brza akcija Modrih. Franjić je gurnuo do Jurića, a on preciznim dodavanjem s lijeve strane na drugoj vratnici pronašao Jakića koji bez većih problema trese mrežu domaćina.

U 57. minuti Bebek pokazuje da je Šutalo rukom udario Miereza u šesnaestercu. Pucao je Pilj što je mnoge iznenadilo jer obično je ovo zadatak za Miereza, a Livaković je obranio penal!

Kazna je brzo stigla, jer su Modri u 65. minuti povećali vodstvo. Oršić je ubacio iz slobodno udarca, lopta na lijevoj strani dolazi do Franjića koji šalje povratnu, pogađa Lončara, a on Ivušića kojem lopta od leđa ulazi u mrežu.

Do kraja utakmice Dinamo je “umrtvio” igru i zasluženo zadržao vodstvo, na kraju došao i do tri velika boda…