DINAMO RUTINSKI RJEŠIO ISTRU I POSLAO PORUKU HAJDUKU: Oršić i Emreli sredili Puljane, Modrima se vratio Ivanušec

U prvoj utakmici 31.kola Dinamo je rutinski s 3:0 pobijedio je Istru Dva je gola za domaću momčad zabio Mislav Oršić, dok je jedan zabio Mahir Emreli.  Još jedna dobra vijest dogodila se za Modre povratkom Luke Ivanušeca.

Dinamo je odlično otvorio utakmicu i Oršić je zabio prvi gol na samom početku utakmice u osmoj minuti. Nakon toga Dinamo i dalje napada no za povećanje vodstva čekalo se do 45 minute kada je ponovno strijelac bio Oršić.

Odlično raspoloženi Dinamov napadač pucao je u 50. minuti prema Lučiću koji je odbio loptu, ali samo do Emrelija koji zabija svoj drugi gol za Dinamo. Dinamo je ovom pobjedom ostao na vrhu ljestvice hrvatskog prvenstva sa 66 bodova, pet više od drugog Osijeka, odnosno 10 više uz utakmicu više od trećeg Hajduka. Istra je pala na deveto mjesto.
Luka Ivanušec, koji je ušao u 64. minuti umjesto Tolića.