DINAMO SAVLADAO LUDOGOREC! U idućem kolu čeka ih norveški Bodo/Glimta

Dinamo je u utorak savladao bugarski Ludogorec s 4-2, čime je izborio nastup i u idućem kolu, gdje ih čeka norveški Bodo/Glimta. Bila je to uzvratna utakmica 3. pretkola Lige prvaka.

U strijelce su se u Dinomovim redovima upisali na početku utakmice Josip Drmić (12) i Mislav Oršić (27-11m, 44).

U 49. minuti s druge strane Kiril Despodov je sa svoja dva gola unio dašak nervoze u drugo poluvrijeme. Bruno Petković (87-11m), izveo je uspješno kazneni udarac.

Ludogorec je završio utakmicu s osam igrača jer je zbog povlačenja Oršića u gol-šansi isključen Kartičnik.

u 84. minuti su Petković i Oršić izveli lijepu akciju koju je Kartičnik prekinuo povlačeći za dres hrvatskog reprezentativca i zaslužio isključenje uz još jedan, treći kazneni udarac. Oršić je izvođenje prepustio Petkoviću koji je iskoristio priliku za upisivanje u listu strijelaca.