(FOTO) KRVAVI MODRIĆ IZAZVAO PANIKU U REALU! Pogledajte trenutak kada je Luka dobio tešku ozljedu glave

screenshot

U derbiju 20. kola španjolskog nogometnog prvenstva Real Madrid je u subotu na Santiago Bernabeu protiv Seville slavio sa 2-0, a najbolji svjetski nogometaš Luka Modrić je drugo kolo zaredom bio strijelac za Real.

Real je dominirao tijekom cijelog susreta, ali tek u 78. minuti uspio je zatresti mrežu kada je Casemiro fantastičnim udarcem sa 30 metara pogodio “rašlje”.

U sudačkoj nadoknadi (90+2) pobjedu Reala potvrdio je Modrić. On je presjekao jednu loptu, sjurio se u kazneni prostor i rutinski je poslao loptu u mrežu. Modrić je, po običaju, pružio vrlo dobru partiju, a u strijelce se mogao upisati i u 58. minuti, ali njegov pokušaj sa 12 metara iskosa obranio je vratar gostiju.

Valja reći kako je Modrić krajem prvog poluvremena dobio tešku ozljedu glave (pukla mu je arkada) i imao je obilno krvarenje, ali je hrabro nastavio susret i na kraju zabio.