HAJDUK SE DUGO MUČIO PA RAZBIO ZAGREB: Ponovno je briljirao Livaja za ulazak Bijelih u četvrfinale Kupa

Nogometaši Hajduka plasirali su se u četvrfinale Hrvatskog nogometnog kupa pobjedom protov četvrtoligaša Zagreba 3:0.

Splićanima je trebalo puno vremena kako bi slomili Zagreb i nakon potpuno  blijedog prvog poluvremena i puno muke Hajduk je tek u nastavku uspio slomiti momčad iz Ulice pjesnika. Tek ulaskom Marka Livaje i Marca Fossatija stvari su krenule nabolje za goste iz Splita i izbjegnuli su veliku dramu.

Golove za Splićane su zabili Jairo u 58. i 70. te Livaja u 65. minuti.

U 58.minuti Hajduk je poveo uz dosta sreće. Nakon odbijanca se lopta odbila Jairu na pet metara koji je zakucao loptu u mrežu za 1:0.

Sedam minuta kasnije već je 2:0. Livaja je pogodio iz slobodnjaka prizemnim udarcem po podu. Konačni rezultat postavio je Jairo u 70. minuti, na asistenciju Livaje.

U četvrtfinalu Kupa, Splićani će igrati protiv Gorice.