KAD JE ERIKSEN ZABIO URLAO JE OD RADOSTI: Srpski komentator utihnuo nakon gola Lovre Majera i pobjede Vatrenih

Foto : Damir Krajac/CROPIX

Hrvatska nogometna reprezntacija ostvarila je veliku pobjedu protiv Danske 2:1 na Maksimiru u pretposljednjem kolu Lige nacije. No nisu naravno svi baš bili previše oduševljeni tom činjenicom.Hrvatska je povela u 49. minuti kada je Sosa vrlo lijepo plasirao loptu kroz šumu nogu u mrežu Kaspera Schmeichela. Danska je nakon toga došla do 1:1 u 77. minuti. Ptice su od straha odletjele s grane kada je srpski komentator od sreće zaurlao kada je Eriksen zabio.

Komentator srpske Arene Sport koji je očitao navijao za Dance, bio je u ekstazi kad je Danska izjednačila, no onda ga je iz tog stanja vrlo brzo izbacio Lovro Majer koji je samo minutu i pol nakon izjednačenja Hrvatsku opet doveo u vodstvo.

Tako je Majer razočarao srpskog komentatora pa mu više sreće želimo drugi put. Video razočaranja pogledajte OVDJE.

Hrvatska uoči gostovanja kod Austrije ima bod prednosti nad Danskom, koja joj je jedini konkurent za plasman na Final Four, a u posljednjem kolu dočekuje Francuze.