KOVAČIĆ RANO IZAŠAO IZ IGRE ZBOG OZLJEDE: Vijesti koje dolaze iz Londona nisu dobre! ‘Boli ga i gležanj je natečen, ne izgleda dobro’

Mateo Kovačić ozlijedio se u 25. minuti polufinala FA kupa koje su na Wembleyju igrali Chelsea i Crystal Palace. Čini se da je hrvatski veznjak ozlijedio gležanj a umjesto Kove u igru je ušao Ruben Loftus-Cheek, koji je u 65. minuti zabio za 1:0. Mason Mount je u 76. minuti postavio konačnih 2:0 za Chelsea. Chelsea će tako u finalu FA kupa igrati treću godinu zaredom a ovaj put protivnik će mu biti Chelsea.

Kovačić je ove sezone već imao ozlkedu i s terena je izostao skoro dva mjeseca. Kovačić je ove sezone odigrao 40 utakmica za Chelsea u svim natjecanjima. Zabio je dva gola, a ima i šest asistencija u 2671 minutu igre.

Chelseajev menadžer Thomas Tuchel otkrio je o čemu je riječ te nagovijestio da bi hrvatski reprezentativac mogao neko vrijeme izbivati s terena: “Boli ga i gležanj je natečen i izgleda ogromno. Ne izgleda baš dobro, ali moramo pričekati pregled”, rekao je Nijemac nakon pobjede Bluesa.