LE CHAMPIONNAT Monaco gubio pa preokrenuo protiv Dijona

Facebook: AS Monaco (Official)

Za 2-1 pobjedu Monaca gol je dao Radame Falcao sjajnim udarcem s vrha kaznenog prostora

Nogometaši Monaca zadržali su tri boda prednosti pred PSG-om, ali su se za domaću 2-1 pobjedu nad pretposljednjim Dijonom morali prilično namučiti. Naš vratar Subašić bio je vrlo dobar.
Gosti su poveli pogotkom Varraulta u 42. minuti, kad je natrčao na odbijenu loptu i zakucao je u mrežu, nakon obrane hrvatskog reprezentativnog vratara Danijela Subašića. Monaco je na izjednačenje čekao do 69. minute i prekrasnog pogotka Dirara iz slobodnog udarca. Da tri boda ostanu u Kneževini pobrinuo se Radamel Falcao koji je sa gotovo identičnog mjesta s kojeg je pucao Dirar pogodio suprotni, lijevi gornji kut Dijonovih vrat