LIDER SE IZVUKAO: Dinamo s igračem manje do pobjedonosnog pogotka

twitter

Isključen je bio Stojanović a Olmo zabio za Dinamo u pobjedi protiv Gorice

U 7. kolu Prve HNL u Velikoj Gorici igraju nogometaši Dinama slavili protiv Gorice s 1-0 (0-0) i ostali na čelu ljestvice.

Prvo prvoligaško gostovanje Dinama u Velikoj Gorici nakon 25 godina privukao je rekordni posjet na Gradskom stadionu, a hrvatski prvak je do teškom mukom došao do pobjede.

Jedini gol na utakmici uslijedio je u 49. minuti kada je nakon prodora i ubačaja Stojanovića s desne strane pravovremen bio Španjolac Dani Olmo i lako pogodio mrežu domaćina. U jeku napada Dinama, koji je tražio drugi gol, Zagrepčani su ostali s igračem manje nakon isključenja Petra Stojanovića u 65. minuti, no Gorica nije uspjela izjednačiti.

Dinamo vodi s 17 bodova ispred Osijeka (13), dok je Gorica ostala peta s 10 bodova.

Pred 5000 gledatelja na Gradskom stadionu sudio je Zebec iz Cestice.

Strijelac: 0-1 Olmo (49)

Crveni karton: Stojanović (Din, 65)