MILAN NAKON PREOKRETA STIGAO DO POBJEDE: Rebić zakuhao gol, Tonali Lazio doveo u očaj!

U derbiju 34.kola Serie A nogometaši Milana su u sjajnoj utakmici na Olimpicu preokretom slavili protiv Lazia 2:1. Momčad Stefana Piolija tako je osvojila tri važna boda u borbi za naslov – uz utakmicu više ima i dva boda više od drugoplasiranog Intera. Utakmica za Milan nije krenula  dobro,.azio je poveo već u četvrtoj minuti, nakon što je Sergej Milinković-Savić gurnuo strijelca Ciru Immobilea u čistu priliku.

Milan je izjednačio u 50. minuti. Rafael Leao prošao je po lijevoj strani i povratnom loptom pronašao Oliviera Girouda, koji je pogodio za 1:1. Milan je nastavio s inicijativom imao je više od igre i svi igrači ‘rossonera’ uhvatili su se za glavu kada je Junior Messias promašio čistu priliku u 63. minuti. I kad se činilo da će utakmica završiti podjelom bodova, u 92. minuti je sve zakuhao Ante Rebić koji je poslao loptu preko zadnje linije Rimljana,  Ibrahimović je primirio jednu loptu za Sandra Tonalija, a on ju je s četiri metra ugurao u mrežu za tri boda i veliku radost Rossonera.

Toma Bašić za Lazio je igrao od 60. minute, a Ante Rebić je za Milan ušao osam minuta kasnije.