MODRIĆ JE OZLIJEĐEN? Na posljednjem treningu stalno se držao za nogu

Luka Modrić (36) u srijedu je propustio utakmicu između Real Madrida i Osasune koja je završila 0-0 usprkos tome što je “kraljevski klub” uputio 19 udaraca na gol.

Carlo Ancelotti u posljednji je trenutak s popisa igrača izostavio Modrića, a tu vijest je Real potvrdio tek tri sata prije početka utakmice uz objašnjenje kako se radi o zamoru mišića.

Španjolska Marca objavila je video posljednjeg treninga prije utakmice na kojoj se Modrić u više navrata drži za zadnju ložu te traži pomoć masera.

Modrić je u pobjedi protiv Barcelone igrao 90 minuta prvi put ove sezone, pet dana ranije u pobjedi kod Šahtara u Ligi prvaka igrao je 78 minuta i osjetio je neko zatezanje.

Real u subotu gostuje kod Elchea, a u srijedu dočekuje Šahtar, a 6. studenog i Rayo Vallecano.

Izbornik Zlatko Dalić na njega računa u završnici kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo za utakmice protiv Malte 11. studenoga i Rusije 14. studenoga.

Mnogi navijači Reala smatraju da se Modrić treba oprostiti od igranja za reprezentaciju.