NEIZVJESNO: Madridski Atletico na uzvrat u Leicester s minimalnom prednošću

U prvom susretu četvrtfinala nogometne Lige prvaka Atletico Madrid je pobijedio Leicester City 1-0. Pogodak odluke zabio je Antoine Griezmann u 28. minuti iz jedanaesterca.
Svoju dominaciju europski doprvak je okrunio vodstvom u 28. minuti golom Griezmanna iz kaznenog udarca. Englezi su imali prigovora na dosuđeni jedanaesterac jer se čini kako je Marc Albrighton načinio prekršaj izvan kaznenog prostora. No, švedski sudac Eriksson je pokazao na bijelu točku.
U nastavku je Leicester i dalje bio orijentiran na obrnau s povremenim protunapadima i izgleda da je gost iz Engleske bio zadovoljan s rezultatom i svoju šansu potražiti će u uzvratu za sedam dana