HRVATSKI DVOBOJ BEZ POBJEDNIKA: Vatreni s punom minutažom, bivši dinamovac nije debitirao

Dvoboj Luton Towna i Birmingham Cityja u 13. kolu engleskog Championshipa donio nam je po jednog hrvatskog aduta na svakoj strani, a završeno je bez pobjednika – s 1:1 na semaforu na kraju utakmice.

Hrvatski reprezentativac Simon Sluga branio je cijelu utakmicu za svoj Luton Town, a na drugoj strani je svih 90 minuta odigrao bivši igrač Dinama i Lokomotive Ivan Šunjić.

Nakon što je potpisao za Birmingham City, Alen Halilović još će čekati prvi nastup za svoj novi klub. Još jedan bivši dinamovac u Birminghamu nije bio u konkurenciji za nastup.

Gosti iz Birminghama došli su u vodstvo golom Lukasa Jutkiewicza iz penala u 23. minuti, a za završnih 1:1 zabio je Matthew Pearson (37′).

Luton Town se nakon ovog rezultata nalazi na devetom mjestu s 19 bodova, dok je Birmingham City 17. u ligi s 24 kluba, s 15 prikupljenih bodova.