KAKVA NEVIĐENA SRAMOTA I BLAMAŽA: Trećeligaš iz Valencie šokirao Real i izbacio ga iz Kupa Kralja

Trećeligaš Alcoyano napravio je senzaciju u šesanstini finala španjolskog Kupa Kralja izbacivši slavni Real Madrid s 2-1 nakon produžetka.

Real je u gradić Alcoy u provinciji Valencia došao bez pola prve momčadi, uključujući i Luku Modrića koji je ostao u Madridu.

Kada je Eder Militao u 45. minuti pogodio za vodstvo Reala, činilo da se će i tako pričuvni Real osigurati plasman u četvrtfinale. No, u 80. minuti Solbes je izjednačio, a Zidane u igru ubacio Benzemu, Kroosa i Hazarda, što je donijelo premoć, ali ne i gol.

Alcoyano je izborio produžetak, a u 110. minuti ostao bez isključenoga Lopesa. I onda, posve nenadano, u 115. minuti trećeligaš je i s igračem manje preko Casanove  došao do iznenađujućeg vodstva, a Real unatoč brojnim nije šansama uspio zabiti.  Ovaj senzacionalni rezultat izazvao je opću euforiju i ludnicu a pitanje je kako će se Kraljeveski klub isprati od ove sramote.