PODATAK ZA SVAKU POHVALU: Od svih 48 klubova u Europskoj ligi ovim se može pohvaliti samo Dinamo!

Dinamo je napokon dočekao prvi gol u skupinama Europske lige. U 76. minuti utakmice protiv Wolfsbergera Atiemwen je primio loptu Majera pa sjajno pogodio u suprotni kut za 1:0.

Tako smo nakon 256 minuta igre napokon vidjeli gol na europskoj utakmici Plavih.

Taj jedan gol Dinamu je dovoljan da nakon tri kola bude vodeća momčad skupine K s pet bodova.

Ono što je za pohvalu je da obrana momčadi iz Maksimira je i treću utakmicu sačuvala mrežu netaknutom. Podatak je to kojim se ne može pohvaliti nijedna druga momčad Europske lige.

Po jedan gol primili su Roma, Granada, Real Sociedad, Leicester i Hoffenheim.

No, zato je Dinamov napad jedan od najgorih u Europskoj ligi.

Gol jedino nije dao CSKA iz Sofije, dok su u društvu Plavih s jednim postignutim golom u tri utakmice Standard Liege i Qarabag.