RONALDO GOLOM PROTIV NAPOLIJA ISPISAO POVIJEST: Čudesni Portugalac srušio još jedan rekord!

Instagram

Nogometaši Juventusa pobjednici su talijanskog Superkupa, oni su u srijedu u Reggio Emiliji svladali Napoli sa 2:0.

Prvi pogodak za Juventus postigao je Cristiano Ronaldo u 64. minuti, a nakon što Insigne u 80. minuti nije iskoristio kazneni udarac za poravnanje, konačnih 2-0 postavio je Morata u petoj minuti sudačke nadoknade.

Deseti je to jubilarni trofej za Juve u Superkupu, ali utalmicu je naravno kao i mnogo puta dosad obilježio C.Ronaldo. koji je sinoćnjim pogotkom srušio jedan od najvažnijih rekorda u nogometu.

Veliki Portugalac golom protiv Napolija postao je najbolji strijelac u povijesti nogometa.

Ispod sebe je ostavio  slavnog Čeha Josefa Bičana. Bičan je u svojoj  sjajnoj karijeri postigao 759 golova, a C. Ronaldo sad je na brojci  760. Na trećem je mjestu Ronaldov najveći rival Lionel Messi koji je zabio 742 gola, a slijedi ga Brazilac Romario s 734 te Njemac Gerd Muller s 720 golova.