SAN O SVJETSKOM PRVENSTVU JOŠ ŽIVI! Hrvatska do remija nakon povratka iz ponora

Hrvatska futsal reprezentacija je u prvoj utakmici doigravanja za Svjetsko prvenstvo u Zadru odigrala 2:2 protiv Češke.

Gosti su bolje otvorili te su u 10. minuti poveli golom Zarube. Samo dvije minute kasnije već je bilo 0:2, a strijelac je bio Rešetar.

Hrvatska je smanjila preko Novaka u 20. minuti.

Konačnih 2:2 postavio je Đuras u 27. minuti.

Hrvatska je u završnici dvije minute igrala s igračem više, nakon isključenja Rešetara, no češki čuvar mreže više se nije dao svladati.

Uzvratna utakmica se igra u utorak, 10. studenoga u Brnu kada ćemo i saznati hoćemo prvi put gledati Hrvatsku na Svjetskom prvenstvu nakon 20 godina.

Svjetsko prvenstvo u igrat će se od 12. rujna do 3. listopada 2021. godine u Litvi, a Europu će uz reprezentaciju domaćina predstavljati još šest zemalja, među kojima su vizu već potvrdili Španjolska, Portugal, Rusija i Kazahstan.