SJAJAN POSAO NIKE KOVAČA U FRANCUSKOJ: Monaco demolirao Marseille i silno se približio vodećem PSG-u

Hrvatski trener, nekad i naš izbornik Niko Kovač očito radi dobar posao u Monacu- U 21. kolu nogometnog prvenstva Francuske Monaco   je pobijedio Olympique iz Marseilesa čaks 5-1.  Iak oje got poveo, Monaco je kasnije bio goropadan. Gosti su poveli pogotkom Nemanje Radonjića u 12. minuti, kojemu je asistirao hrvatski stoper Duje Ćaleta-Car. No, u drugom poluvremenu Monaco je nadigrao goste i pogocima Guillerma Maripána (47), Aureliena Tchouamenija (75) i Stevan Jovetića (90+1) došao je do četvrte uzastopne pobjede.

Prethodno je Lens kod kuće izgubio od Nice sa 0-1, a strijelac je bio Youcef Atal (49).

Dan ranije u prvom dvoboju 21. kola PSG je s 4-0 na Parku prinčeva pobijedio Montpellier. Za PSG su zabili Mbappé (34, 63), Neymar (60) i Icardi (61).

Na ljestvici francuskog prvenstva vodi PSG s 45 bodova, tri manje ima Lelle, a pet manje lyon. Na četvrtoj poziciji je već Monaco koji ima šest bodova manje od vodežeg PSG-a.