TRENERA HAJDUKA NAKON PORAZA JEDVA STVAR OHRABRUJE! ‘Sve smo im poklonili, oni su to znali uzeti’

Pixsell

Kakva luda utakmica je odigrana u sedmom kolu HNL-a u Gorici. Domaćin je preokretom pobijedio Hajduk 2:1, a gosti su u 110. minuti promašili penal za izjednačenje.

Nakon jako dobrog prvog dijela Bijeli su imali 1:0, no u nastavku Gorica s igračem više dolazi do preokreta te ostaje neosvojiva tvrđava za Splićane.

‘Nevjerojatna utakmica s toliko događaja i preokreta, na kraju je otišla na našu stranu jer smo vjerovali da uvijek možemo zabiti gol. Prvo poluvrijeme smo odigrali bez ikakvog ritma i šansi, dok smo se u drugom polako dizali i došli do svojih prilika koje su nam donijele preokret’, rekao je trener Gorice Valdas Dambrauskas, prenose Sportske novosti, pa dodao:

‘Imali smo već ovakvih utakmica gdje smo gubili i vraćali se do pobjede i moji igrači zaslužuju goleme čestitke za ovaj trijumf i prvo mjesto koje držimo.’

Trener Hajduka Hari Vukas nije skrivao razočaranje nakon poraza svoje momčadi.

‘Nikako ne mogu biti zadovoljan ovim porazom, pogotovo s obzirom na sve što se događalo na travnjaku. Prvo poluvrijeme smo odigrali odlično i mogli smo voditi i više od jednog gola razlike s obzirom na broj stvorenih šansi. U drugom poluvremenu smo Gorici sve poklonili, što je domaćin kao dobra momčad znao uzeti.’

‘Najprije smo naivno skrivili jedanaesterac, pa onda i crveni što je tražilo promjene u sastavu, a na kraju nismo iskoristili niti kazneni udarac za bod. Jedino me taj gard kojim smo se nametnuli na terenu može ohrabriti za dalje.’