TU JEDNOSTAVNO NIJE BILO MJESTA ZA NJEGA! Srbin se preporodio odlaskom iz Hrvatske

Komnen Andrić prije samo 20-ak dana napustio je Dinamo i otišao na jednogodišnju posudbu u rusku Ufu.

U konkurenciji Brune Petkovića i Marija Gavranovića jednostavno bi se teško izborio za minutažu pa je odlučio otići.

Srpski napadač u Rusiji se sjajno našao. Samo četiri minutu u debiju u utakmici ruskog kupa bile su dovoljne da zabije gol u debiju.

U prvenstvu je u odigrao tri utakmice po 90 minuta, samo u prvoj, u porazu 3:1 od Akhmata Groznyja nije se upisao u strijelce.

Pogodio je prošlog tjedna u porazu 1:2 od Urala, da bi gol zabio i u ovom kolu u remiju 1:1 protiv Sočija.

Ufa je trenutno posljednja momčad lige sa samo sedam bodova u 14 utakmica, no nema sumnje da ih veseli dobra forma srpskog napadača.

Rusi na kraju sezone imaju mogućnost otkupiti njegov ugovor, a trenutno prema Transfermarktu vrijedi 400.000 eura.