U LUDOJ UTAKMICI SRUŠENA DVA NEVJEROJATNA REKORDA: Ovo se nije dogodilo već 60 godina!

Manchester United je u 13. kolu Premier lige na gostovanju pobijedio fenjeraša lige Sheffield United s 3:2 upisavši desetu gostujuću pobjedu u nizu.

United je tako postao prva momčad u povijesti Premiershipa koja je na deset uzastopnih gostovanja zabila barem dva gola. Posljednji klub kojem je to uspjelo u elitnom razredu engleskog nogometa bio je Tottenham 1960. godine.

Rekord je upisao i Sheffield United koji je ostao na začelju ljestvice s jednim bodom, što je najgori učinak jednom kluba u povijesti engleskog nogometa nakon prvih 13 kola.

Domaćin je poveo već u petoj minuti preko Davida McGoldricka. Međutim, United je do poluvremena okrenuo rezultat u svoju korist golovima Marcusa Rashforda (26) i Anthonyja Martiala (33).

Rashford je u 51. minuti zabio za 3:1, a tračak nade domaćinu donio je McGoldrick svojim drugim golom u 87. minuti. No, za više od toga nije bilo vremena niti prilika.

United je šesti s 23 boda, pet manje od vodećeg Liverpoola, no imaju utakmicu manje.