(VIDEO) MOŽEŠ SAMO ZAPLJESKATI: Ovu Rakitićevu majstoriju treba vidjeti

Borba za četvrtfinale španjolskog Kupa kralja bila je jako uspješna Ivanu Rakitiću i njegovoj Sevilli. S nekadašnjim hrvatskim reprezentativcem u akciji tijekom svih 90 minuta, Sevilla je u osmini finala s 3:0 nadigrala Valenciju, a svoju važnu ulogu Rakitić je začinio golom za završni rezultat utakmice.

Dogodilo se u 38. minuti i bilo je jako lijepo, s lobom na koji protivnički golman Cristian Rivero Sabater nije imao nikakav odgovor.

Snimku gola na koju televizijska prava u Hrvatskoj polaže TV Arena Sport pogledajte ovdje.

Bio je to pravi začin utakmici u kojoj je Rakitić obavio puno dobrog posla, po statistici koju je objavio SofaScore.

Bivši Vatreni je u uvjerljivoj pobjedi imao 100 dodira s loptom i 88 posto točnih dodavanja. S njegovim učinkom u kreiranju napada, Sevilli je bilo lakše doći do cilja protiv gostujuće momčadi.