NOVI PROBLEMI ZA DINAMO UOČI BENFICE! Bjelica ostao bez još jednog igrača, tko će uopće igrati?

Dinamo u četvrtak gostuje kod Benfice u uzvratnoj utakmici osmine finala Europa lige i pokušat će obraniti prednost od 1:0 iz prve utakmice na Maksimiru.

Međutim, trener Dinama u uzvratni sraz ulazi s desetkovanom momčadi. Neće biti najboljeg Dinamova europskog strijelca Izeta Hajrovića, neće biti Arijana Ademija, kao niti njegove zamjene Ivana Šunjića, koji je prisiljen izostati, baš kao i Leovac, zbog kartona.

No, sada je pod upitnikom i Mario Šitum, koji se u prvom poluvremenu protiv Rijeke ozlijedio i navodno je u pitanju gležanj. Šitum je navodno bol osjetio u prvom poluvremenu, ali odigrao je do kraja i možda si time pogoršao situaciju. Šitum nije puno igrao u prvoj utakmici s Benficom, tek posljedjnih nekoliko minuta, ali je vrlo važan igrač u rotaciji trenera Bjelice i bit će problem ako neće moći računati na njega.