ON JEDNOSTAVNO NE PRESTAJE ODUŠEVLJAVATI! Sin legende Vatrenih potopio Atletico u Ligi prvaka i odveo svoju momčad u finale

Roko Šimić 18-godišnji mladi hrvatski napadač ponovno briljira. Ovaj put postigao je dva i asistirao za treći pogodak Salzburga u polufinalnom susretu juniorske Lige prvaka protiv Atletico Madrida. Mladi igrači Atletico Madrida podsjetimo ranije su izbacili vršnjake Hajduka.

Nakon što je briljantni 18-godišnjak zabio u 15. i 28. minuti.

Prvi gol možete vidjeti OVDJE.

Drugi gol možete vidjeti  OVDJE.

A kako je Roko izborio penal pogledajte OVDJE.

U 44. je fantastično je petom asistirao suigraču Kameriju. Tako se na poluvrijeme otišlo s prednošću Austrijanaca od 3:0.

Rolicu Šimića pogledajte OVDJE.

RB Salzburg još je u nastavku i povećao svoju prednost golom u 67.minuti. Šimić je sada zabio sedam golova u Ligi prvaka mladih u sedam utakmica.

Pobjednik ovoga susreta u finalu će, u ponedjeljak, igrati protiv Benfice koja je u drugome susretu s ukupnih 4:3 slavila protiv Juventusa nakon udaraca s bijele točke.