PRIMERA: I bez Modrića Real dobar, rutinski se obračunao s Espanyolom

Facebook: Mateo Kovačić (Official)

Strijelci za novu pobjedu "kraljevskog" kluba bili su Morata (33) i Bale (84). Mateo Kovačić igrao je za Real do 61. minute, dok Luka Modrić nije zaigrao

Real i dalje ne posustaje u Primeri. Vodeći sastav španjolskog nogometnog prvenstva Real Madrid u susretu 23. kola Primere na svom je Santiago Bernabeu svladao Espanyol sa 2-0 (1-0). Strijelci za novu pobjedu “kraljevskog” kluba bili su Morata (33) i Bale (84). Mateo Kovačić igrao je za Real do 61. minute, dok Luka Modrić nije konkurirao za nastup. Ovom pobjedom Real je povećao svoju prednost ispred druge Barcelone na četiri boda uz utakmicu manje, trenutačno madridski sastav ima 52 boda, a Barcelona 48.
U ranije odigranom dvoboju madridski Atletico je kao gost svladao Sporting iz Gijona sa 4-1 (0-0). Goste je u vodstvo doveo Yannick Carrasco (46) nakon samo 13 sekundi igre u drugom poluvremenu, no Sergio Alvarez (49) je vrlo brzo poravnao na 1-1. Taj je rezultat vrijedio sve do 10-ak minuta prije kraja kada je Kevin Gameiro (80, 81, 85) s tri gola u samo pet minuta osigurao uvjerljivu pobjedu