RIJEKA DOŽIVJELA NOVI ŠOK: Lokomotiva prvi put slavila na Rujevici nakon drame u završnici!

Nakon što su šokantno i u velikoj drami prokockali veliku prednost od 3:0 protiv Dinama, spašavajući na kraju pobjedu (završilo je 3:3) nogometaši Rijeke doživjeli su novi šok. U zaostaloj utakmici 4. kola Prve HNL na Rujevici ih je porazila Lokomotiva s 2:1.

Gosti su poveli u 16. minuti nevjerojatnim golom Milićevića, a bodove im je osigurao Marko Dabro golom u 58. minuti. Domaćini su se vratili golom Drmića u 83. minuti. Drmić je imao i prigodu Rijeci osigurati bod no pogodio je gredu i Lokosi su time došli do velikog slavlja.

Za Rijeku je ovo bio tek drugi poraz u sezoni s kojim je i dalje ostala na prvom mjestu ljestvice no uz utakmicu više od Osijeka koji također ima 24 boda. Lokomotiva je, pak, preskočila Goricu i zasjela na petu poziciju.

Lokosi su slavili kod Rijeke prvi put nakon osam godina, bilo je to na Kantridi. Riječani su 2015. godine preselili na Rujevici, a zanimljiv je podatak kako je ovo gostima iz Zagreba prva pobjeda na tome stadionu.