RIJEKA TEČE: Lokomotiva vodila na Rujevici, Kekova momčad ipak preokrenula

Utakmica protiv Lokomotive nije za Rijeku predstavljala nimalo lak zadatak. Naime, Lokomotiva je prva povela u 35. minuti golom Ćorića, za Rijeku su preokrenuli Bradarić i Gorgon

U dvoboju 23. kola Prve HNL Rijeka je kao domaćin svladala Lokomotivu sa 2-1 (1-1). Rijeka je tako i dalje zadržala kao vodeća šest bodova ispred drugoplasiranog Dinama.
No, utakmica protiv Lokomotive nije za Rijeku predstavljala nimalo lak zadatak. Naime, Lokomotiva je prva povela u 35. minuti golom Ćorića. Nastojanja Rijeke da što prije anulira vodstvo gostiju uspjelo je šest minuta kasnije kada je lijep zgoditak postigao Bradarić.
U nastavku je Rijeka ipak postigla pobjedonosan pogodak, nakon brze akcije koju je završio Gorgon, a na asistenciju Vešovića.